Вимоги до каталогу - Офіційний каталог виставки

 

Офіційний Каталог виставки складається українською та англійською мовами на основі інформації про підприємство, отриманої від Учасника не пізніше 10 травня 2018 року.

Інформація не повинна перевищувати 500  друкованих знаків (або 50  слів) та має бути надана в електронному вигляді з виконанням наступних вимог: набір у форматі Microsoft Word (*.doc; *.docx), шрифт TimesNewRoman, 12 кегль.

Розділи, обов’язкові для внесення: назва підприємства, адреса, телефон, факс, e-mail, адреса веб-сайту, загальна інформація (500  знаків) українською, російською та англійською мовами, логотип підприємства у векторі (*.eps, *.ai, *.cdr).

 

Переклад інформації: з української на англійську - 150 грн./стор.

 

За окрему оплату Учасник, також, може розмістити в Офіційному каталозі свої рекламні матеріали (чорно-білі та кольорові). Графіка приймається у форматі tif (300 dpi), eps (300 dpi). Макет необхідно надати до 10 травня 2018 року.

 

Вартість розміщення рекламних матеріалів:

  • 1/2 сторінки (чорно-біла) – 800,00 грн.
  • 1 сторінка (чорно-біла) – 1600,00 грн.
  • 1/2 сторінки (кольорова) – 1000,00 грн.
  • 1 сторінка (кольорова) – 2000,00 грн.

 

 УВАГА! ЗРАЗОК ПОДАЧІ МАТЕРІАЛІВ ДО КАТАЛОГУ:

 

ВАТ «Дашуківські бентоніти»

с. Дашуківка, 19330, Лисянський р-н,

Черкаська обл., Україна

тел.: +380 4749 6-23-30

факс: +380 4749 6-24-32

e-mail: bentonite@dashbent.com

www.dashbent.com

 

ВАТ “Дашуківські бентоніти» - провідний виробник продукції з бентонітових і палигорськітових глин в Україні. Підприємство пройшло 30-річний шлях від невеликого кар’єру по видобутку глини до великого заводу – лідера на ринку бентонітової продукції країн СНД і Європи. Завод пропонує споживачам бентонітову продукцію з перших рук за цінами виробника.

ВАТ «Дашуківські бентоніти» нагороджено дипломом лауреата Всеукраїнського конкурсу якості продукції, а також отримало нагороду «Екологія та природні багатства України» за екологічність виробництва і ряд інших відзнак.

___________________________________________________

Матеріали для Каталогу, надіслані з порушенням строків надання або технічних вимог ПРИЙМАТИСЯ НЕ БУДУТЬ!

 

ЗАОЧНА УЧАСТЬ

Вартість заочної участі становить 2500 грн. і включає розміщення стандартного інформаційного блоку Учасника в Офіційному каталозі виставки, внесення назви фірми до списку учасників на сайті, розповсюдження матеріалів Учасника на інформаційній стійці (доставка матеріалів не більше 200 примірників здійснюється за рахунок Учасника).

Заочна участь не вимагає оплати реєстраційного внеску.

 

Український центр МВКФ, 2018